مدیریت ارتباط با کسب و کار


وجهات نظرى > التسويق والمبيعات > راى > مدیریت ارتباط با کسب و کار


مدیریت ارتباط با کسب و کار
Majid Khodabakhshi, Management Consultant, Iran

Business Relationship Management.


امروزه اثبات شده است که سازمانها، شرکتها و بنگاههاي اقتصادي با هر مأموريت و هر اندازه اي، همانند يک موجود زنده متولد مي­شوند، رشد مي­کنند، بالغ مي­شوند، پير مي­شوند و در صورتيکه تمهيدات لازم را در نظر نگيرند، مي­ميرند و از صحنه کسب و کار محو مي­شوند. البته اين تفاوت وجود دارد که مانند يک انسان، اين دوران داراي زمان مشخص و تعريف شده اي نيست. بطوريکه بسياري از شرکتها ممکن است سالها در دوران کودکي باقي بمانند و هيچ وقت بالغ نشده و از بين بروند. این امر بدین معناست که مدیران سازمانها بایستی همواره با بهره گیری از ابزارها و فنون مدیریتی مناسب، کسب و کار خود را به بهترین نحو ممکن مدیریت کنند.
آنچه مسلم است با پیشرفت دانش بشر در حوزه مدیریت، روز به روز بر مدلها، تکنیکها و ابزارهای مدیریت کسب و کار افزوده می­شود اما با مروری بر عملکرد سازمانهای موفق و ناموفق نکات ظریفی آشکار می شود که بی­توجهی به آنها بدون شک نتیجه ای جز شکست را به همراه نخواهد داشت. در اینکه فنون و ابزارهای مذکور می­توانند برای سازمان مفید باشند شکی نیست اما تشخیص اینکه چه زمانی از چه ابزاری استفاده شود و تسلط به این ابزارها در مرحله پیاده سازی و اجرا، نکاتی هستند که کوچکترین اشتباهی می­توانند نتیجه­ای کاملا معکوس برای سازمان به همراه داشته باشد.
شرکت ارتباط کارآمد مشتریان نواندیش با برند تجاری XRM و با بهره گیری از کارشناسان مجرب و کارآزموده، این آمادگی را دارد که تجارب ارزنده خود را در قالب مشاوره و آموزش در اختیار سازمانها قرار دهد. ما بر این باوریم که چنانچه مدیران ارشد در انتخاب مشاوران خود نهایت دقت و ذکاوت را به خرج دهند بیش از نیمی از راه موفقیت را سپری کرده اند چرا که می­دانند آزمودن راههای آزموده شده می­تواند تبعات جبران ناپذیری برای مجموعه تحت رهبری ایشان به همراه داشته باشد.


اعد التفاعل  |  العديد من هذا المؤلف  |  العديد فى اهتمامات هذا الموضوع

حول وان تو مانج | الإعلان | وصلة لنا / استشهد بنا | الخصوصية | الاقتراحات | شروط الخدمة
© 2022 12manage - The Executive Fast Track. V15.8 -- آخر تحديث : 23-5-2022 . جميع الأسماء ™ لأصحابها.